Street Issue (Other than Pothole) La Kaydiiyey

3145 Filbert St Oakland, CA 94608, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

242487

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Street/Traffic Issue (Other than Pothole)

Arkay:

347 jeer

Xaafadda:

Clawson

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

428552

Taag gareeyey:

pothole, homeless, sidewalk

Sharraxaadda

homeless crack dealers camp setup outside our house. camp is blocking the sidewalk and road.


  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.