Housing Code Violation La Kaydiiyey

95 Queen St Holyoke, MA 01040, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

2430784

Submitted To:

City of Holyoke

Category:

Housing Code Violation

Arkay:

607 jeer

Xaafadda:

Holyoke

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Tenants at 108 Westfield Rd doing major car repairs in driveway against city ordinance .


2 Faalladas

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.