Illegal Dumping Fur

851-899 Prune St Oakland, California Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2160

Bixi Aqoonsiga:

2431071

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

170 jeer

Xaafadda:

North Stonehurst

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

649966

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


2 Faallada

  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallo Cusub

Waxaan rabaa...