Blinking Street Light La Kaydiiyey

621 Middle Bridge Road Wake Forest, North Carolina Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

2436155

Submitted To:

Town of Wake Forest

Category:

Area Light Out

Arkay:

390 jeer

Xaafadda:

Wake Forest

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

street light

Sharraxaadda

Street Light blinking.

sidoo kale waydiiyey...
S. Y="Yes"|N="No"
J. N

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.