Trash/Bulk Pick-ups La Kaydiiyey

1424 W. Clay Richmond, Virginia Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 20615

Bixi Aqoonsiga:

2449613

Submitted To:

OLD City of Richmond

Category:

Trash/Bulk Pick-ups

Arkay:

340 jeer

Xaafadda:

Carver

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.richmondgov.com

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

307190

Taag gareeyey:

trash, sidewalk

Sharraxaadda

Mattress and other furniture left on sidewalk in front of house. Please p/u eyesore

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of pickup is this?
J. Furniture

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.