Junk,debris,tall grass&weeds,broken vehicles La Kaydiiyey

2105 13th Street Toledo, Ohio Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

(Martida)

Bixi Aqoonsiga:

2548455

Submitted To:

City of Toledo

Category:

Junk,debris,tall grass&weeds,broken vehicles

Arkay:

111 jeer

Xaafadda:

Warren Sherman

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://toledo.oh.gov

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

111148

Taag gareeyey:

trash, blighted property

Sharraxaadda

Extremely high grass and weeds on this vacant lot.

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the violation address?
J. 2105 13th Street
S. Is the property occupied?
J. Vacant lot
S. Please describe the situation
J. 4' high grass/weeds

  • La qiray City of Toledo (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Toledo (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.