Illegal Dumping La Kaydiiyey

1309 East St Houston, Texas Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

2585642

Submitted To:

City of Houston

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

149 jeer

Xaafadda:

Rice Military

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

131691

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Someone has dumped large trash items here, furniture and misc items.

sidoo kale waydiiyey...
S. What has been dumped?
J. Junk Waste (No Tires)
S. About how many tires?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.