Oil slick and nasty looking stuff La Kaydiiyey

1-131 W Border Rd Malden, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

2604837

Submitted To:

City of Malden

Category:

Public Park

Arkay:

1792 jeer

Xaafadda:

Malden Ward 3

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

bridge, bench, test

Sharraxaadda

At Fellsmere Pond on the Fellsmere Road side between the two benches there's a small bridge over what might be a brook. The water is covered with an oil slick and some very nasty looking stuff. It looks polluted and needs to be tested and taken care of.

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of Request
J. Trash

10 Faallada

  • City of Malden (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • poolguy@hawthorne (Martida)

  • Savetheducks (Martida)

  • Malden Family (Isticmaale Diiwaangashan)

  • fellsmere4life (Martida)

  • Guest (Martida)

  • Ward3Neighbor (Isticmaale Diiwaangashan)

  • concerned. citizen (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Ward3Neighbor (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Isticmaale bilaa aqoonsi ah SeeClickFix (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.