Trees (Street Trees) La Kaydiiyey

3271 Thompson Ave Alameda, California Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

2620489

Submitted To:

City of Alameda

Category:

Trees (Street Trees)

Arkay:

737 jeer

Xaafadda:

Alameda

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Hanging branch on tree

sidoo kale waydiiyey...
S. Please select from the drop down menu what this request is about.
J. Other
S. Please briefly describe the situation.
J. Hanging branch on tree

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.