Sick or Injured animal La Kaydiiyey

Governors Ave And Cedar Rd Medford, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

2668197

Submitted To:

City of Medford

Category:

Sick or Injured animal

Arkay:

196 jeer

Xaafadda:

Medford

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Caller states there is an injured bird at above address.

sidoo kale waydiiyey...
S. Please provide as much detail as possible as to the type of animal, a detailed description of the animal, and the location of the animal
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

3 Faallada

  • City of Medford (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray Patrick Hogan - ACO (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Patrick Hogan - ACO (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.