Litter - Green Bag Pickup La Kaydiiyey

School St & Champion St Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

2682124

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

97 jeer

Xaafadda:

School

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

667236

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

This issue was reported to the City of Oakland Public Works Department via phone (510-615-5566), email (pwacallcenter@oaklandnet.com), or web (www.oaklandpw.com).


2 Faallada

  • La qiray City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Oakland (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.