Trash/Bulk Pick-ups La Kaydiiyey

2517 W Grace Street Richmond, Virginia Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 8990

Bixi Aqoonsiga:

2727869

Submitted To:

OLD City of Richmond

Category:

Trash/Bulk Pick-ups

Arkay:

2043 jeer

Xaafadda:

The Fan

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.richmondgov.com

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

315862

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Brush + Cabinet + Toilet, back yard. Reported over a month ago & have not had any update from city.

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of pickup is this?
J. Other (please specify items for pick up in description)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.