Illegal Dumping La Kaydiiyey

1801-1825 Chapel Street New Haven, Connecticut Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

2738319

Submitted To:

New Haven

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

2304 jeer

Xaafadda:

Westville

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Trash bags dumped in Edgewood Park


3 Faallada

  • karelk (Isticmaale Diiwaangashan)

  • BJG (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Manager of Operations, Process Improvement (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.