Illegal Dumping La Kaydiiyey

1101 Bladensburg Rd Ne Washington, DC 20002, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 12850

Bixi Aqoonsiga:

2820050

Submitted To:

DC 311

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

709 jeer

Xaafadda:

Stadium-Armory

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

16-00653050

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Alley behind bladensburg road ne


  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.