Roadway & Drainage Concern La Kaydiiyey

6900 S Carlinda Ave Columbia, MD 21046, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

2838792

Submitted To:

Howard County, MD

Category:

Roadway & Drainage Concern

Arkay:

218 jeer

Xaafadda:

Columbia

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Possibly abandoned car. Black car with historic plates(?) and food delivery sign on the top has been parked oddly at the end of the road for a couple of days


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.