Abandoned Vehicle - On Public Property La Kaydiiyey

1902 T St Nw Washington, DC 20009, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 4505

Bixi Aqoonsiga:

2854157

Submitted To:

DC 311

Category:

Abandoned Vehicle - On Public Property

Arkay:

244 jeer

Xaafadda:

Adams Morgan

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

16-00671080

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

The answer to my last report on this vehicle is that it was not found, but there it is in all its hulking orange glory. It sits in a dangerous spot and needs to be removed.


  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • James Calder (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.