Street Light Issue La Kaydiiyey

123-127 Main St Gloucester, MA 01930, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 4110

Bixi Aqoonsiga:

2872079

Submitted To:

Gloucester, MA

Category:

Street Light Issue

Arkay:

606 jeer

Xaafadda:

Gloucester

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

street light

Sharraxaadda

One of the new LED street lights cycles on and off at night. Corner of main and Hancock

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the street light issue?
J. Other (please describe in the description field)
S. Please provide the pole number of the affected street light if possible.
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.