Pothole La Kaydiiyey

11000 9th Street North Saint Petersburg, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 3680

Bixi Aqoonsiga:

2897416

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Pothole / Road Surface Issue

Arkay:

640 jeer

Xaafadda:

St. Petersburg

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole

Sharraxaadda

Several very LARGE potholes on 9th street at 110 ave north. traveling north on 9th to make right turn on 110.

sidoo kale waydiiyey...
S. Location of pothole?
J. corner of 9th street and 110th ave north
S. Is this a large depression in the road?
J. Yes

  • La qiray Mayor's Action Center 2 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • CSR3 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay mklink (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.