Parks / Greenways La Kaydiiyey

840 Nightshade Way Raleigh, NC 27610, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1405

Bixi Aqoonsiga:

2939097

Submitted To:

Raleigh City Hall

Category:

Park Maintenance

Arkay:

357 jeer

Xaafadda:

South Central

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Broken barrier

sidoo kale waydiiyey...
S. What park/greenway is this issue occurring in? If this is on a greenway, please give a mile number or nearest intersection.
J. Near mile 6 of walnut creek marker at entrance to Meadowcreek neighborhood.

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.