Street Sign Issue La Kaydiiyey

Madison Square Gloucester, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 13140

Bixi Aqoonsiga:

2962183

Submitted To:

Gloucester, MA

Category:

Street Sign Issue

Arkay:

276 jeer

Xaafadda:

Gloucester

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs

Sharraxaadda

resident said half the sign is missing

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of sign?
J. Street sign
S. What is the problem?
J. Sign missing

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.