Illegal Dumping La Kaydiiyey

1336 105th Ave Oakland, CA 94603, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

2966912

Submitted To:

City of Oakland - OLD

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

164 jeer

Xaafadda:

North Stonehurst

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

686316

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Has been here for a few days


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.