garbage bags on city right of way filled with leafs La Kaydiiyey

660 11th St Ne Mason City, IA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

299445

Submitted To:

Mason City

Category:

Garbage

Arkay:

91 jeer

Xaafadda:

Mason City

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.


3 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.