Non-functioning Street Lights La Kaydiiyey

104 W 30th St Richmond, VA 23225, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

2997517

Submitted To:

OLD City of Richmond

Category:

Non-functioning Street Lights

Arkay:

88 jeer

Xaafadda:

Woodland Heights

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

street light

Sharraxaadda

Street light on new pole works intermittently with long periods of being out. DPUA12729


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.