Sanitation Department La Kaydiiyey

3304 23rd Street North Saint Petersburg, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3008736

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Sanitation Department

Arkay:

108 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Sofa illegally dumped in alley.

sidoo kale waydiiyey...
S. What issue is being reported?
J. Special item pick-up
S. If this is a special item pick-up request, what items need to be picked up?
J. Furniture
S. Is this a residential or commercial request?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

  • La qiray Mayor's Action Center 1 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.