Curb and Gutter Repair La Kaydiiyey

12 Evarts St Ne Washington, DC 20002, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 230

Bixi Aqoonsiga:

3019686

Submitted To:

DC 311

Category:

Curb and Gutter Repair

Arkay:

237 jeer

Xaafadda:

Brentwood

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

16-00765122

Taag gareeyey:

tree

Sharraxaadda

Broken waterline cover in tree box at 16 Evartts St. NE, Washington, DC.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.