Parking Enforcement La Kaydiiyey

3114 Mt Pleasant St Nw Washington, DC 20010, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3085557

Submitted To:

DC 311

Category:

Parking Enforcement

Arkay:

361 jeer

Xaafadda:

Mount Pleasant

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

16-00835679

Sharraxaadda

Blocking our driveway. Car is parked behind 3114 Mount Pleasant St NW


2 Faallada

  • La qiray DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay DC 311 (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.