Illegal Dumping La Kaydiiyey

82 Hudson Street New Haven, Connecticut Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3098444

Submitted To:

New Haven

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

578 jeer

Xaafadda:

Dixwell

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

tires need to be removed


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.