Property Maintenance La Kaydiiyey

224 14th St Nw Canton, Ohio Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3099545

Submitted To:

City of Canton, OH

Category:

Property Maintenance

Arkay:

110 jeer

Xaafadda:

Canton

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

blighted property

Sharraxaadda

Vacant Home that needs full evaluation and brought up to Code Compliance


4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.