Traffic Signs La Kaydiiyey

1600 La Concha Ln Houston, TX 77054, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1615

Bixi Aqoonsiga:

3120381

Submitted To:

City of Houston

Category:

Traffic Signs

Arkay:

149 jeer

Xaafadda:

Medical

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

168492

Taag gareeyey:

signs, traffic

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. What is your area of concern?
J. Sign Damaged - Traffic Signs.
S. Why is this a concern?
J. No parking sign has been hit and pulled out of the ground. Causes sight line issue for people coming out of driveway for office building when people park all the way to the curb.
S. What type of sign missing/damaged?
J. No Parking
S. What direction were you traveling?
J. East

  • La qiray City of Houston 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Houston 311 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.