Non-functioning Street Lights La Kaydiiyey

800 S Belvidere St Richmond, VA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 29775

Bixi Aqoonsiga:

3144270

Submitted To:

OLD City of Richmond

Category:

Non-functioning Street Lights

Arkay:

226 jeer

Xaafadda:

Oregon Hill

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

bridge, street light

Sharraxaadda

On the ramp from northbound on the Lee Bridge to 2nd St, a light is out about halfway down the ramp.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.