Traffic Signal Complaint La Kaydiiyey

13-27 Broadway Cambridge, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 5825

Bixi Aqoonsiga:

3152553

Submitted To:

Cambridge, MA

Category:

Traffic/Pedestrian Signal Complaint

Arkay:

616 jeer

Xaafadda:

East Cambridge

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, signs, traffic

Sharraxaadda

This morning the signal for the left turn from Broadway eastbound to 3rd northbound went from green to blank then to red. The yellow light didn't turn on.

sidoo kale waydiiyey...
S. General complaint
J. Red/yellow/green not working
S. Driving complaint
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Walking complaint
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Cycling complaint
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.