Sidewalk Repair La Kaydiiyey

2805 Buena Vista Terrace SE Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3164229

Submitted To:

DC 311

Category:

Sidewalk Repair

Arkay:

1747 jeer

Xaafadda:

Anacostia

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

17-00030005

Taag gareeyey:

sidewalk

Sharraxaadda

The sidewalk was repaired repaired in November, but the City failed to replace the replace the grass along the sidewalk. Furthermore, the water meters covers are lose or missing. L


4 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.