JONES COURT La Kaydiiyey

Jones Court Between 12th And 13th Street Canton, Ohio Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3180381

Submitted To:

City of Canton, OH

Category:

Property Clean Up

Arkay:

913 jeer

Xaafadda:

Canton

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Koobi Gareeyey:

3888679, 3735254, 3910877

Sharraxaadda

TRASH EVERY WHERE BLOWING AROUND NEIGHBORHOOD


Soo Dhig Faallo Cusub

33 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.