Illegal Dumping La Kaydiiyey

35-45 Moreland Road New Haven, Connecticut Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3235491

Submitted To:

New Haven

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

688 jeer

Xaafadda:

Beaver Hills

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Bulk


2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.