Trash/Bulk Pick-ups La Kaydiiyey

861 Green Ridge Dr Richmond, Virginia Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 18605

Bixi Aqoonsiga:

3271690

Submitted To:

OLD City of Richmond

Category:

Trash/Bulk Pick-ups

Arkay:

124 jeer

Xaafadda:

Warwick

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

330981

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Please pick up debris from this location.

sidoo kale waydiiyey...
S. What type of pickup is this?
J. Furniture

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.