Other issue La Kaydiiyey

1025 Packard St Ann Arbor, MI 48104, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1335

Bixi Aqoonsiga:

3271831

Submitted To:

City of Ann Arbor

Category:

Other issue

Arkay:

139 jeer

Xaafadda:

Ann Arbor

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

313868

Taag gareeyey:

trash, bike concern

Sharraxaadda

Every week 1025 Packard puts trash and recycling bins in the bike lane instead of on the curb, creating dangerous conditions for cyclists.


  • La qiray City of Ann Arbor (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • City of Ann Arbor (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Ann Arbor (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.