Private Property Issue La Kaydiiyey

440 Norton St New Haven, CT 06511, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 10915

Bixi Aqoonsiga:

3297807

Submitted To:

New Haven

Category:

Private Property Issue

Arkay:

3315 jeer

Xaafadda:

Beaver Hills

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Is this house abandoned? The front roof has caved in allowing entry to all weather and wildlife.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is the problem blight (trash, etc) outside, or is it a problem with the building (illegal use, housing code violation, etc)?
J. Building Problem

Soo Dhig Faallo Cusub

12 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.