Illegal Dumping La Kaydiiyey

52-54 Linden St Salem, MA 01970, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3325072

Submitted To:

City of Salem

Category:

Illegal Dumping - Bulk Item

Arkay:

162 jeer

Xaafadda:

City of Salem

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is the illegal dumping on private property or public property?
J. Public
S. If you are you able, please identify the nature of the debris or items.
J. Couches

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.