Illegal Dumping La Kaydiiyey

221 Sherman Ave New Haven Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 13370

Bixi Aqoonsiga:

3369530

Submitted To:

New Haven

Category:

Illegal Dumping

Arkay:

1062 jeer

Xaafadda:

Dwight

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Mattresses


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.