Road Issue La Kaydiiyey

Wexford Leas Blvd Palm Harbor, FL 34683, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 4690

Bixi Aqoonsiga:

3374526

Submitted To:

Pinellas County

Category:

Road Issue

Arkay:

338 jeer

Xaafadda:

Palm Harbor

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

street light

Sharraxaadda

North bound streetlights on. CR 1 at Wexford are out and have been reported before. They are not fixing them

sidoo kale waydiiyey...
S. Road issue type
J. other

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.