Sidewalks La Kaydiiyey

307 Capetown Drive Alameda, California Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3379439

Submitted To:

City of Alameda

Category:

Sidewalks

Arkay:

602 jeer

Xaafadda:

Alameda

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

17-05-0024

Sharraxaadda

Sidewalk displaced/damaged during April windstorm, please repair, thank you.

sidoo kale waydiiyey...
S. Please select from the drop down menu what this request is about.
J. Sidewalk Repair

3 Faallada

  • City of Alameda (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La qiray City of Alameda (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay City of Alameda (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.