Lighting Needed La Kaydiiyey

506 West 11th Street Corona, California Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3430538

Submitted To:

Corona

Category:

Park Maintenance (excluding Graffiti)

Arkay:

184 jeer

Xaafadda:

Corona

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://crossbow

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash, graffiti

Sharraxaadda

We have numerous complaints of graffiti and trash from people hanging out in the dark alley, especially at night. A citizen recommended lighting on the Verizon Wireless vault could help deter this behavior. Feel free to call me at 736-2345 for further. Lt Neil Reynolds, Corona PD.

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of issue
J. NEW STREET LIGHT REQUESTED
S. Pole Number
J. Wax Jawaab ah lama Bixin

3 Faallada

  • La qiray City of Corona, CA (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La xidhay City of Corona, CA (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Puppy (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.