Codes Compliance La Kaydiiyey

4100 Grove St. South Saint Petersburg/Pinellas, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 2025

Bixi Aqoonsiga:

3500988

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Codes Compliance

Arkay:

192 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

http://www.stpete.org

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Koobi Gareeyey:

3514593, 3459186, 3404349

Sharraxaadda

Persons at above property continue (OVER 1 YEAR) to use front yard for automobile parking at night and weekends when codes inforcement is normally off duty.

sidoo kale waydiiyey...
S. What are you reporting?
J. Yard Parking

  • Jeff (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La qiray Mayor's Action Center 5 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Codes Compliance -6 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Codes Compliance -6 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Pickles (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Codes Compliance 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.