Codes Compliance La Kaydiiyey

600-626 38th Ave S St. Petersburg, FL 33705, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

3523458

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Codes Compliance

Arkay:

912 jeer

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

sidewalk, overgrowth

Sharraxaadda

Cannot walk on the sidewalk overgrown vegetation everything hanging down over the sidewalk and on the sidewalk corner of 38th Ave., South and 6th St., South

sidoo kale waydiiyey...
S. What are you reporting?
J. Overgrown vegetation

  • La qiray Mayor's Action Center 5 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Mayor's Action Center 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.