Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway) La Kaydiiyey

3300-3398 Fair Oaks Ave Redwood City, CA 94063, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Bixi Aqoonsiga:

3544672

Submitted To:

Report It! NFO

Category:

Illegal Dumping on Sidewalk (outside the roadway)

Arkay:

204 jeer

Xaafadda:

North Fair Oaks

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

pothole, trash, sidewalk

Sharraxaadda

HUGE pile of trash

sidoo kale waydiiyey...
S. Did the items enter a storm drain, creek or stream?
J. No

2 Faallada

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.