Code Violations La Kaydiiyey

116 Northern Avenue Decatur, Georgia Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 12090

Bixi Aqoonsiga:

3545098

Submitted To:

City of Decatur

Category:

Code Violations

Arkay:

363 jeer

Xaafadda:

Decatur

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Sharraxaadda

Run-off control measures on north side of the project are coming apart.


Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.