Sanitation Department La Kaydiiyey

3828 20th Street North Saint Petersburg, Florida Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 0

Bixi Aqoonsiga:

3582181

Submitted To:

City of St. Petersburg

Category:

Sanitation Department

Arkay:

79 jeer

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Resident leaves trash bin out all week

sidoo kale waydiiyey...
S. What issue is being reported?
J. Improper Container Placement
S. If this is a special item pick-up request, what items need to be picked up?
J. Wax Jawaab ah lama Bixin
S. Is this a residential or commercial request?
J. Residential

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.