Traffic Signal La Kaydiiyey

1298 Brookside Dr Raleigh, NC 27604, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 475

Bixi Aqoonsiga:

3594848

Submitted To:

Raleigh City Hall

Category:

Traffic Signal Malfunctioning

Arkay:

526 jeer

Xaafadda:

East Raleigh

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Aqoonsiga Codsiga Adeegga:

363161

Taag gareeyey:

signs, traffic

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. What is the type of signal?
J. Vehicular
S. Please describe the nature of the issue. (i.e timing, signal head twisted, etc)
J. Stoplight at Frank & Brookside seems to be short cycling. Conn Elementary is out for the summer, Frank is closed due to construction and the light on Brookside stays red for way too long.

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.