Illegal Dumping La Kaydiiyey

145 Helen St Bridgeport, CT 06608, USA Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Bixi Aqoonsiga:

3603485

Submitted To:

City of Bridgeport

Category:

Unlawful Depositing (Illegal Dumping)

Arkay:

158 jeer

Xaafadda:

Bridgeport

La sheegay iyadoo la adeegsanayo:

mobile application

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

trash

Sharraxaadda

Wax sharraxaad ah aan bixin.

sidoo kale waydiiyey...
S. Is this on public or private property?
J. Public
S. What is the location (nearby intersection, milestone, landmark, etc.)?
J. Maple street

11 Faallada

  • Luis G (Isticmaale Diiwaangashan)

  • OcGal (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Luis G (Isticmaale Diiwaangashan)

  • See Ya (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Luis G (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Luis G (Isticmaale Diiwaangashan)

  • OcGal (Isticmaale Diiwaangashan)

  • Luis G (Isticmaale Diiwaangashan)

  • La qiray Roadway Official 4 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay Roadway Official 5 (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • OcGal (Isticmaale Diiwaangashan)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.