Do Not Enter Sign Issue La Kaydiiyey

286-300 Pond Street Westwood, Massachusetts Ka Muuji Khariidadda Qari Khariidadda
Move the marker to represent your issue's location. The address will not change.

Wariyaha

Meelaha Madaniga: 1260

Bixi Aqoonsiga:

3605525

Submitted To:

Town of Westwood, MA

Category:

Sign Issue

Arkay:

145 jeer

Xaafadda:

Westwood

La sheegay:

kusaabsan/saaran

Taag gareeyey:

signs

Sharraxaadda

There's already a Yield sign there, but where the DO NOT ENTER sign? It should be there too.

sidoo kale waydiiyey...
S. Type of sign?
J. Other (please describe in description field)
S. What is the problem?
J. Other (please describe in description field)

  • Westwood Connect Admin (La Caddeeyey Rasmi ah)

  • La xidhay DPW Department Administrator (La Caddeeyey Rasmi ah)

Faallooyinku waxay u xidhan yihiin arrimaha kaydsan.